Szybszy kredyt. Potwierdzanie dochodów z innych banków możliwe w aplikacji Banku Millennium

  • 05 Cze 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
W ostatnich tygodniach Bank Millennium prezentował możliwości logowania do innych banków i zlecenia płatności z poziomu Millenetu. Teraz funkcja została wprowadzona do aplikacji mobilnej.
Szybszy kredyt. Potwierdzanie dochodów z innych banków możliwe w aplikacji Banku Millennium

Kredyt gotówkowy w Banku Millennium z logowaniem do innego banku

Jeśli interesuje Cię kredyt gotówkowy w Banku Millennium, ale masz rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy w innym banku, możesz wypełnić wniosek, a na koniec potwierdzić dochody przez opcję logowania na swoje konto. Jak na razie dochody potwierdzić można w Alior Banku, ING Banku Śląskim i mBanku, ale lista będzie się wydłużać. Do tej pory taka funkcja dostępna była w Millenecie, a także w TeleMillennium i w oddziałach.

Usługa kierowana jest do klientów, od których wymaga się jednego dokumentu potwierdzającego dochody. Jest to alternatywa wobec wyciągu z konta. Jeśli wnioskujący jest wiarygodny i ma dobrą zdolność kredytową, to proces jest automatyczny.

Zlecanie przelewów możliwe jest na razie przez Millenet i dotyczy to PKO BP i mBanku. Jest też opcja podglądania salda i historii transakcji na innych rachunkach. Podobne usługi stały się dostępne dzięki wprowadzeniu dyrektywy PSD2  z 2019 r., która zagościła w polskim prawie za sprawą nowelizacji  ustawy o usługach płatniczych. Dyrektywa zakłada: stworzenie jednolitego rynku płatności w UE, zwiększenie bezpieczeństwa transakcji i finansów oraz możliwość korzystania z tzw. otwartej bankowości.

Kredyt gotówkowy Millennium >>

Promocyjna pożyczka gotówkowa w Banku Millennium

W ramach oferty specjalnej możesz skorzystać z pożyczki na preferencyjnych warunkach, jeśli jesteś pracownikiem branży finansowej i ubezpieczeniowej niezależnie od typu umowy, a dokładnie:

  • banku komercyjnego, spółdzielczego lub spółki z grupy kapitałowej takiego banku;
  • zakładu ubezpieczeniowego lub spółki z jego grupy kapitałowej;
  • Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej;
  • domu maklerskiego lub towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

Prowizja zaczyna się wtedy od 0 proc., prowizja od 6,5 proc., a RRSO wynosi 7,26 proc. Okres kredytowania trwa 108 miesięcy, a w przypadku pożyczki konsolidacyjnej – 120 miesięcy. Promocja trwa do 31 lipca 2020 r.

Sprawdź: Jak zarządzać przelewami z aplikacji Banku Millennium >>

Pożyczka gotówkowa dla wszystkich z 0 zł prowizji

Bank Millennium przygotował też „Promocję na start z ubezpieczeniem” dla wszystkich, niezależnie od zawodu. Prowizja wynosi 0 zł, a RRSO 14,35 proc. Za każde pożyczone 5 tys. zł, miesięczna rata wzrośnie o 115 zł (za 5 tys. 115 zł, za 10 tys. 230 zł, za 15 tys. 345 zł, za 20 tys. 459,99 zł). Klient może uzyskać do 20 tys. zł bez wychodzenia z domu. Okres kredytowania to 60 miesięcy. Aby skorzystać z oferty, należy wykupić ubezpieczenie „Bezpieczna Pożyczka”. Promocja trwa od 11 kwietnia do 3 lipca 2020 r. Szczegółowe zasady obu ofert dostępne są na stronie głównej Banku Millennium.

Dodano:
05 Cze 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły